Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

Vanametalli hind sõltub kogusest, kvaliteedist ja vastuvõtmise hetke hinnakirjast. Mittemetalliliste lisandite korral arvestatakse metalli hinnast maha mustuse protsent. Parima hinna saad siis, kui sorteerid metalli eelnevalt liigiti ja puhtana!

Eraisikud peavad vanametalli üleandmisel esitama isikut tõendava dokumendi, pangarekvisiidid ja kontaktandmed. Kokkuostupunktis koostatakse vanametalli vastuvõtmisel ostuarve-saateleht, mis allkirjastatakse kahepoolselt.

Vanametalli eest tasumine toimub pangaülekandega ning tasumiseks vormistatakse

  • Eraisikutega ostu-müügileping, mille alusel kantakse raha paari tunni jooksul pärast lepingu vormistamist (vastavalt pangaülekande kiirusele). Lepingu vormistamiseks on vaja vanametalli kokkuostupunkti kaasa võtta isikut tõendav dokument ning pangakonto number.
  • Ettevõtetega sõlmitakse vanametalli ostuarve-saateleht, mille alusel esitab vanametalli üle andnud ettevõte vastuarve. Kui ettevõtte ja CRONIMET Nordic OÜ vahel on sõlmitud koostööleping, siis tasub CRONIMET Nordic ettevõtetele vanametalli eest ilma ettevõttepoolse vastuarveta.

Vanametalli eest makstava eeldatava hinna saab kodulehel arvutada hinnakirja juures oleva kalkulaatoriga.

Vanametalli kokkuostupunktid

Vanametalli kokkuostupunktid asuvad Tallinna kesklinnas, Tallinnas Lasnamäel, Tartus, Viljandis, Jõgeval, Paldiskis ja Kohtla-Järvel.

Täpsema info küsimiseks täitke meie kodulehel hinnapakkumise vorm.

Küsi pakkumist

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.